MÖBLER / Bord / Soffbord 13725059
nr 1372 5059
Soffbord
50/60-tal, teak. Bredd: 130, djup: 78 cm, höjd: 56 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:17:48
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr